Untitled 1

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
    SNAFU Awatar RBuzz
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Iphone7
    BIS/BES
    MobileVikings
    BlackBerry OS
    12

Domyślnie

1. Biometria nie nadaje się na hasło. [Żeby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum ]
    2. Za pozostałe twoje problemy odpowiada kiepski system operacyjny.
    3. Key3 nie będzie mądrzej zrobiony.
    Ostatnio edytowane przez RBuzz ; 17-10-19 o 15:57
    Historia choroby: 7230>7290>8700>8800>9000>9650>9810(RIP)>9100>9930>9780>MB632>Q10DAC>Passport>ipse>ip7
    Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
    "...bo dzięki Nim jeszcze się tlą resztki honoru mej Ojczyzny..."

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    PRIV STL100-3
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    Android 6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez slitek Zobacz posta
    Gdy do tego dodamy, że aplikacja natywna kontakty działa jak porąbana (3 min wyszukiwanie kontaktu?!) oraz aplikacja do smsów również jest totalnie zepsuta (prawdopodobnie to problemy związane z tym, że jednak nakładka BB nie radzi sobie z podstawowymi funkcjami bo HUB dużo tam miesza - np. mnoży kontakty tysiącami)
    żona ma K1 i nie ma tego problemu... a tel zaśmiecony, że szok. Musisz mieć coś nie tak w sofcie. Postaw na nowo z kabla.

Nowy
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Z10
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krawiec Zobacz posta
    żona ma K1 i nie ma tego problemu... a tel zaśmiecony, że szok. Musisz mieć coś nie tak w sofcie. Postaw na nowo z kabla.
    To nie kwestia softu keyone Silver i priv mają słabej jakości kości pamięci ram i Rom. Po pewnym czasie każdy zaczyna zamulac

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q20
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

A one wszystkie nie maja czasami emmc?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Stary Pernik Awatar Tyran6
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q10
    BIS/BES
    Orange
    BlackBerry OS
    10.3.3.3216

Domyślnie

[Żeby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum ] pierwszy na pewno ma słabe emmc.
    I jak taki model traktować poważnie jeśli za głupią klawiaturę trzeba było płacić 3 razy tyle co inne modele o tej przeciętnej specyfikacji. Oszczędzali na czym się da jak widać,

Nowy Awatar zenq
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Passport
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    10.3.3.3057

Domyślnie

predkosc pamieci nie jest tragiczna, bo slabe to on ma optymalizacje i wsparcie.
    ja musze co 3 miechy czyscic dane i cashe kontaktow (tak, takiej podstawowej apki) bo ma po 1,5GB i zjada baterie w pol dnia.
    juz nie wspomne o tym, ze nawet wyczyszczona, wczytuje historie kilku polaczen przez ponad 5 sekund, a po kazdym czyszczeniu bb launcher podmienia wszystkie skroty klawiaturowe do kontaktow na inne, losowe kontakty.
    Smsy w sumie nie sa szybsze, a jak jeszcze maja przeszukac kontakty, zeby dodac adresata, to moge isc obiad robic.

Zewnetrzne apki dzialaja spoko (po przesiace z pasporta skok wyraznie odczuwalny na duzy plus) ale zarzadanie ramem to masakra. odpalasz przegladarke, zaraz allegro i juz komunikat o malej pamieci (wersja 3gb) bo trzyma jakies smieci, ale na swiezo uruchomionym telefonie odpal spotify i odbierz polaczenie, to po zakonczeniu rozmowy spotify juz ubite, mimo ze giga ramu wolnego.

juz pomijam to, ze keyone po równych 2 latach od premiery ma status end of life, pomimo tego ze pierwsze egzemplarze trafily na rynek jakies 3 miesiace pozniej, na niektorych rynkach to nawet rok po premierze, a wersja brazowa nie miala nawet roku aktualizacji zabezpieczen, pomimo, ze keyone nalezy do programu android enterprise recomended, ktory mial gwarantowac poprawki bezpieczenstwa przez 3 lata.

ot, taki telefon dla biznesu, bez poprawek bezpieczenstwa, z ktorego ciezko zadzwonic czy napisac smsa "w biegu".
    reszta jest calkiem spoko.

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    PRIV STL100-3
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    Android 6

Domyślnie

na prawdę nie wiem, co macie za egzemplarze. Żony poza zbitym ekranem działa wg mnie wyśmienicie w porównaniu do PRIVa, którego używam osobiście, a jak wiadomo demonem nie jest. Moim zdaniem śmietnik na telefonie robi temat. Mój golas PRIV hula ciut gorzej od zaśmieconego KEY1 żony. Dam jej priva w przyszłym tygodniu to porówna

Nowy Awatar zenq
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Passport
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    10.3.3.3057

Domyślnie

sam telefon ogolnie nie zamula. owszem, zdarzylo mi sie musiec go zresetowac ze dwa razy, ale to w koncu android. aplikacje firm trzecich chodza w sam raz, nie ma co narzekac, jednak podstawowe aplikacje to masakra. ja wiem, bb skupilo sie na hubie do odbierania powiadomien, ale ten, bedac tylko nakladka a nie rzecza zaszyta glebiej w system, staje sie tylko balastem dublujacym powiadomienia itp, ktory i tak przerzuca do docelowej apki jesli chcemy zrobic cos wiecej niz wyskakuje nam na belce systemowej. calkowicie bez sensu i w androidzie wole to ogarniactradycyjnie, jak w innych markach - niestety apka telefonu czy wiadmosci to kompletna tragedia, zero optymalizacji. trochę bez sensu jest to, ze aby telefon nadawal sie do dzwonienia, trzeba instalowac zewnetrzny dialer...

ps. u mnie dwa uszczerbienia w ekranie, ale nadal sie trzyma

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    PRIV STL100-3
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    Android 6

Domyślnie

u nas
    HUB off, wiadomości od googla, dialer i kontaty BB

Nowy
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    9790 (będzie Q10)
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    7.1.0.714

Domyślnie

Wychodzi na to, że to albo podrobione BB albo egzemplarze wychodziły seriami, jeden lepszy drugi gorszy. Jak już pisałem - posiadam black edition więc 4GB/64GB, miejsca fizycznie to tam praktycznie nie zapycham więc jak było 40GB wolnego tak tyle mniej więcej zostaje ale zużycie RAMu mniej więcej na poziomie 65% i to norma. Jako ciekawostka dodam, że producent szkła hartowanego dedykowanego nie tworzy (po tym jak takie typowe szkiełko ekranowe odpadło jakby trzymało się na ślinę - przestałem korzystać z tego typu udziwnień) co delikatnie przeszkadza aczkolwiek przy tej wytrzymałości ekranu przestaję się dziwić. Tyle upadków zniósł i nadal nic a nic go nie wzięło - ramka się delikatnie ściera (w sensie ten czarny kolor troche schodzi) no ale już prawie 2 lata użytkowania bez żadnego etui więc ma prawo. Tak już nie smęcąc dodam tylko, że jako kupiony używany miesiąc, na gwarancji i to za 850zł to może i warto. 2800zł w sklepie w życiu bym za to nie dał... a jako, że key 3 ma nie być wcale dużo lepszy - pozostaje nadzieja, że ktokolwiek z fizyczną klawiaturą wbije na rynek i go tym podbije. Nie korzystam z aplikacji bankowych więc jakieś super security (wątpliwe zresztą) od blackberry mi nie jest potrzebne ale 100% dotykowych smartfonów nie dzierżę i jedyna słuszna klawiatura to dla mnie klawiatura fizyczna... czekam na konkurencję!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234