Untitled 1

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Stary Pernik Awatar Tyran6
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q10
    BIS/BES
    Orange
    BlackBerry OS
    10.3.3.3216

Domyślnie

Obudowa jest metalowa. Trzyma się dosyć pewnie ale ja dokupiłem obudowę na plecki. Zawsze tak robię, bo pewniej trzyma mi się smartfony w rękach. bez obudowy jakoś wyślizgują mi się.
    Co do aplikacji działają sprawnie i szybko, przynajmniej z tych dwóch Spotify jest ok. Przesyłanie plików to największa bolączka iOS, bo do tego to najlepsza jest chmura, której ja nie używam. Pendrive to z iPhone nie zrobisz, a sprzęt z Androidem nie ma z tym problemu.

Zaawansowany Awatar ipek
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Srajfą SE
    BIS/BES
    Mobile Vikings
    BlackBerry OS
    IOS 11.2.6

Domyślnie

Też miałem dylemat czy ZX1 Compact czy SE ale po macaniu w sklepie wybrałem srajfona, zdaje się, że soniak był droższy i ostatecznie to przeważyło.
    Co do chmury - też nie używam ajklaułda - jakoś nie mam zaufania...
    Jeśli chodzi o zdjęcia, to da się w zwykły sposób zgrać na kompa, nawet pod linuchem, na którym siedzę. Co do wgrywania plików na srajfona, to niestety używam laptopa z windą i cholernego srajtjunsa. Ale to w zasadzie jednorazowo - wrzuciłem swoją muzę po zakupie telefonu i tyle.
    A, jeśli coś muszę zrobić bez chmurę, to dropboksem - tylko 2 GB za free ale zawsze coś.
    TIRy na tory, feministki na traktory

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q20
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie IP SE vs Sony XZ1 Compact

Cytat Zamieszczone przez ipek Zobacz posta
    Też miałem dylemat czy ZX1 Compact czy SE ale po macaniu w sklepie wybrałem srajfona, zdaje się, że soniak był droższy i ostatecznie to przeważyło.
    Co do chmury - też nie używam ajklaułda - jakoś nie mam zaufania...
    Jeśli chodzi o zdjęcia, to da się w zwykły sposób zgrać na kompa, nawet pod linuchem, na którym siedzę. Co do wgrywania plików na srajfona, to niestety używam laptopa z windą i cholernego srajtjunsa. Ale to w zasadzie jednorazowo - wrzuciłem swoją muzę po zakupie telefonu i tyle.
    A, jeśli coś muszę zrobić bez chmurę, to dropboksem - tylko 2 GB za free ale zawsze coś.
    Ja sobie kupiłem pendrajwa z wifi [emoji16] i nie mam problemu z przenoszeniem plików. Dodatkowo połączenie pomiędzy szyfrowane a i samego pendrajwa można toże zaszyfrować (spowalnia znacznie transfer wiec sobie odpuściłem). Z japkiem jest ten plus że jak się kupi nowy wypust to te trzy/cztery latka pośmiga. W tym roku zmieniłem 6+ na 8+. Zaktualizowałem (Ota) przywróciłem kopie z iclouda i po godzinie jak bym nie zmieniał telefonu. Poza tym działa bez problemów.
    Ps: co do chmury to bardziej wierze apple niż dropboxowi. Oczywiście nie mówimy o ochronie przed służbami, bo ci jak zechcą to to sobie tak czy siak wezmą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zaawansowany Awatar ipek
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Srajfą SE
    BIS/BES
    Mobile Vikings
    BlackBerry OS
    IOS 11.2.6

Domyślnie

Mnie w aplu wkurza to ich lepiej wiedzenie. Chciałem sobie w terenie pobrać aplikację rowerową i wywaliło mi komunikat, że to, Matko Bosko, aż 150 MB i mogę to pobrać tylko prze wi-fi. Ludzie, jest 2018 r. internet jest tani jak barszcz, mam kilka giga zapasu i spokojnie pobiorę te kilka MB...

Ciekaw jestem, czy tak mają na całym świecie, czy tylko tam, gdzie apple uważa, że ajfony podziwia się przy lampach naftowych...
    TIRy na tory, feministki na traktory

Moderator Awatar aastelix
    Ostrzeżenia
    0
    PIN
    D8D5C403
    Model BlackBerry
    iPhone 8 Plus
    BIS/BES
    T-Mobile
    BlackBerry OS
    10.3.3.3217

Domyślnie

Wszędzie tak mają. Zgodzę się, że to zaściankowe ale można z tym żyć.

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q20
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ipek Zobacz posta
    Mnie w aplu wkurza to ich lepiej wiedzenie. Chciałem sobie w terenie pobrać aplikację rowerową i wywaliło mi komunikat, że to, Matko Bosko, aż 150 MB i mogę to pobrać tylko prze wi-fi. Ludzie, jest 2018 r. internet jest tani jak barszcz, mam kilka giga zapasu i spokojnie pobiorę te kilka MB...

Ciekaw jestem, czy tak mają na całym świecie, czy tylko tam, gdzie apple uważa, że ajfony podziwia się przy lampach naftowych...
    Są na świecie kraje, gdzie jest drogi. Musieli by wprowadzić jakieś ograniczenia regionalne a na to im nie zezwala amerykańskie prawo. Wiec z dwojga złego zablokowali wszystkim. Tez mnie to wqrwia. Ja na co dzień używam ip8+ i bb q20. Radzę sobie z tym udostępniając po wifi internet z classika.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12