Untitled 1

Strona 68 z 68 PierwszyPierwszy ... 1858666768
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 680
    Zaawansowany Awatar gregorz
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    9320, 9900, Q20,,Z10
    BIS/BES
    Inne
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wróżkazębuszka Zobacz posta
    Zawsze można doinstalować coś innego... jak komuś systemowa nie odpowiada... nawet SwiftKey)

[Żeby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum ]

No ale argument na „system do dupy” jak znalazł...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To zainstaluj sobie tą ułomną wersję i porównaj z tą z androida. Zobaczysz że ta na iOS jest dużo gorsza. Próbowałem. Jak zobaczyłem że nie mogę korygować szybko słów gestem to znowu pomyślałem: .. Co tu się znowu odpier..iela na tym całym iOS. Po co te głupie zagrania..? Czemu ma służyć to obdzieranie aplikacji z funkcji..?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Key2
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    BRAK

Domyślnie

Działam na zwykłej systemowej klawie iOS. Nic mi nie podkreśla na czerwono (poza błędami oczywiście), korekta działa całkiem nieźle, poprawki literówek też fajnie i szybko.

Nie mówiąc już o genialnym dyktowaniu, w porównaniu do Andka.

Tyle. Ile osób, tyle opinii.

BlackBerroholizm: 7210, 9300 Curve, Z10, Passport Black, Z3, Passport SE, Z30, Passport White, Key2 Silver.

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q20
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Marku, jak ktoś na sile czegoś szuka to taki BIG bug mu wystarczy. Jak można wyciągać wnioski o całym systemie na podstawie jednego modułu.... to tak jak bym napisał, że Maseratti to lipa bo mi fotele nie leżą....

Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    9320, 9900, Q20,,Z10
    BIS/BES
    Inne
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wróżkazębuszka Zobacz posta
    Marku, jak ktoś na sile czegoś szuka to taki BIG bug mu wystarczy. Jak można wyciągać wnioski o całym systemie na podstawie jednego modułu.... to tak jak bym napisał, że Maseratti to lipa bo mi fotele nie leżą....

Napisałem o tym "jednym module" ponieważ akurat to jest dla mnie bardzo ważne. Dużo piszę, notuję i dlatego ma to dla mnie znaczenie. Z tego powodu na tym się skupiłem przede wszystkim.**

Co do reszty to jest podobnie. Na ten system mamy tylko jedną przeglądarkę która dodatkowo nie radzi sobie z niektórymi stronami. Jeśli nie jest kompatybilna z daną stroną to koniec. Nie ma możliwości aby dostać się do informacji na stronie. Próba zmiany wyglądu tej jedynej przeglądarki na coś co przypomina inną oczywiście nic nie daje ponieważ ciągle korzystam z Safari.*
    Dzięki temu nie jestem w stanie zalogować się do panelu użytkownika w pracy. Jakakolwiek przeglądarka dostępna na android robi to od pierwszego podejścia.*

Całkowity brak utworzenia drugiej przestrzeni w systemie. Czy to stosując metodę dodania drugiego użytkownika czy bezpiecznego kontenera jak Knox Samsunga czy rozwiązanie Huawei. Czegokolwiek. To akurat mógłbym przeboleć ale są do tyłu ( oczywiście z powodu swojej chciwości)*

Niestabilne działanie. Skutkuje tym że miałem zawieszony telefon przez dłuższy czas tylko dlatego że chciałem dać go innej osobie do wykonania połączenia i spróbowałem tego całego Guided Access który leży przy porównaniu do dodania w andku konta gościa z ograniczeniem tylko do wykonywania połączeń. Jedyną możliwością odceglenia było po powrocie do domu zgłoszenie telefonu jako zgubiony przez iCloud co skutkowało wyświetlaniem tej info na ekranie cegły i odrzucenie jej. To przywróciło kontrolę na urządzeniem. Gdybym miał tylko ten telefon w podróży a miałbym go bo jest uważany za "superstabilny" lekko bym się zagotował..*

Brak aplikacji w porównaniu do androida. Brak wersji na iOS. A jeśli są to często mniej funkcjonalne.*

Niekomfortowe UI (odblokowanie, przejście do multitaskingu i ekranu głównego oraz gest wyszukiwania aplikacji jest poprawne, ale już szybkie szukanie czegoś w sieci nie jest ), przy jednoczesnym braku wprowadzenia zmian korygujących tego co jest przeciwko nam.*

No i brak zaufania do ich chmury i aplikacji systemowych po tym jak aktualizacja Reminders usunęła je wszystkie. Udało się je przywrócić ale od tego momentu są niedostępne na innych starszych urządzeniach w ramach jednego konta.*

Jest jeszcze sporo do wytknięcia ale nie chcę tutaj książki pisać. Nie podpasował mi zupełnie po tym jak jestem rozpieszczony funkcjonalnością innych systemów. To moje drugie podejście w przeciągu 3 lat. Niestety jest tak jak wcześniej. Odpuszczam zupełnie.*

Chętnie odniosę się do argumentów innych użytkowników *

Sent from my Q10 using Tapatalk

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Key2
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    BRAK

Domyślnie

„Na ten system mamy tylko jedną przeglądarkę”

[emoji2359][emoji2359][emoji2359]

Wchodzę do App Store’a i mam:
    Chrome
    Firefox
    Opera.

Na inne punkty nie chce mi się odpowiadać. Skoro masz takie braki...

BlackBerroholizm: 7210, 9300 Curve, Z10, Passport Black, Z3, Passport SE, Z30, Passport White, Key2 Silver.

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q20
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie BlackBerry K2 - dyskusja ogólna, przecieki, newsy

[QUOTE=gregorz;318695]

Na ten system mamy tylko jedną przeglądarkę która dodatkowo nie radzi sobie z niektórymi stronami.

- jest ich kilka i radzą sobie tak samo dobrze jak tez androida.

- Niestabilne działanie. Skutkuje tym że miałem zawieszony telefon przez dłuższy czas tylko dlatego że chciałem dać go innej osobie..

- tak bywa jak się instaluje systemy tylko przez OTA...

I tak by można dalej tylko po co. Piszesz jakieś bzdury, które wynikają albo ze starego sprzętu albo ze źle zainstalowanym systemem. Piszesz o utraconych danych w Remainderze. Trzeba czytać ostrzeżenia systemowe. To Twoja wina, że dane przekonwertowałeś nie wina systemu. Sam używam japcoka od sów IP5 i na tyle dobrze ni się z tego korzysta, że przestawiłem się na Apple z cała infrastrukturą w firmie. Wszyscy w firmie mają japcoki, pracują w delegacjach ze zdalnym dostępem i przez 7 lat nigdy, nikt nie zgłaszał problemów.
    A reszta uwag to Twoje indywidualne preferencje, gusta, a o tym dżentelmeni nie rozmawiają.
    Równie dobrze mógłbym wypisać tu buble Androida. Tylko po co.

SNAFU Awatar RBuzz
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Iphone7
    BIS/BES
    MobileVikings
    BlackBerry OS
    12

Domyślnie

Brave, nie zapomnij o Brave
    [Żeby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum ]
    Historia choroby: 7230>7290>8700>8800>9000>9650>9810(RIP)>9100>9930>9780>MB632>Q10DAC>Passport>ipse>ip7
    Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
    "...bo dzięki Nim jeszcze się tlą resztki honoru mej Ojczyzny..."

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q20
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Jest masę, również i edge w wersji finalnej. Praktycznie każda dobra przeglądarka z androida ma odpowiednik na iOS.

Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    9320, 9900, Q20,,Z10
    BIS/BES
    Inne
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MarekBob Zobacz posta
    „Na ten system mamy tylko jedną przeglądarkę”

[emoji2359][emoji2359][emoji2359]

Wchodzę do App Store’a i mam:
    Chrome
    Firefox
    Opera.

Na inne punkty nie chce mi się odpowiadać. Skoro masz takie braki...

To nie są przeglądarki. To są tylko wraperry wokół Safari. Polityka Apple nie pozwala na instalację innych przeglądarek. Jeśli safari nie wyświetli Ci prawidłowo jakiejś strony to żaden wrapper tego nie zrobi niezależnie od nazwy ponieważ nadal korzystasz z Safari. Ostatnio głośno jest na temat bugu w safari gdzie po powiększeniu grafiki/zdjęcia na stronie wszystko zostaje zamrożone. I niezależnie jakiej innej "przeglądarki" użyjesz masz to samo bo masz tylko safari. I jesteś w czarnej d... bo nic, dokładnie nic nie możesz z tym zrobić. Już nawet BB10 jest lepszy bo jak coś w jednej przeglądarce nie działa to instalujesz jakąś androidową i rozwiazujesz problem. Przy czym należy zauważyć że gdyby BB10 nie obsługiwał aplikacji androidowych to sytuacja byłaby taka sama jak w iOS. Wszystkie "przeglądarki" w app world to były wraperry wokół natywnej BB10. I też jeśli natywna nie otworzyła ci np ebay czy OLX to żadna z App World tego nie zrobiła. Ponieważ była tym samym. Długo by jeszcze o tym pisać. Jak znajdę więcej czasu to wyjaśnię dokładniej.

Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    9320, 9900, Q20,,Z10
    BIS/BES
    Inne
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

[QUOTE=wróżkazębuszka;318698]
    Cytat Zamieszczone przez gregorz Zobacz posta

Na ten system mamy tylko jedną przeglądarkę która dodatkowo nie radzi sobie z niektórymi stronami.

- jest ich kilka i radzą sobie tak samo dobrze jak tez androida.

- Niestabilne działanie. Skutkuje tym że miałem zawieszony telefon przez dłuższy czas tylko dlatego że chciałem dać go innej osobie..

- tak bywa jak się instaluje systemy tylko przez OTA...

I tak by można dalej tylko po co. Piszesz jakieś bzdury, które wynikają albo ze starego sprzętu albo ze źle zainstalowanym systemem. Piszesz o utraconych danych w Remainderze. Trzeba czytać ostrzeżenia systemowe. To Twoja wina, że dane przekonwertowałeś nie wina systemu. Sam używam japcoka od sów IP5 i na tyle dobrze ni się z tego korzysta, że przestawiłem się na Apple z cała infrastrukturą w firmie. Wszyscy w firmie mają japcoki, pracują w delegacjach ze zdalnym dostępem i przez 7 lat nigdy, nikt nie zgłaszał problemów.
    A reszta uwag to Twoje indywidualne preferencje, gusta, a o tym dżentelmeni nie rozmawiają.
    Równie dobrze mógłbym wypisać tu buble Androida. Tylko po co.

Echhh...

Jak znajdę chwilę to pokaże Ci dokładniej co mam na myśli

Za dużo systemów przerzuciłem przez ręce żeby nie widzieć pewnych rzeczy.

Strona 68 z 68 PierwszyPierwszy ... 1858666768