Untitled 1

Strona 66 z 66 PierwszyPierwszy ... 1656646566
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 660
    Stary Pernik Awatar Tyran6
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q10
    BIS/BES
    Orange
    BlackBerry OS
    10.3.3.3216

Domyślnie

Po tym co się dzieje obecnie na rynku w związku ze smartfonami BB można śmiało stwierdzić, że albo KEY2 był ostatnim albo jednym z ostatnich pokazanych na rynku. Jak widać Blackberry radzi sobie coraz gorzej i nawet nie myślą jakoś szczególnie odpowiadać za obecne na rynku modele a TCL woli pokazać coś z logo Alcatel zamiast BB. Nawet nie planują modeli z 5G z logo BB [Żeby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum ]
    Jak dla mnie wejście BB w świat Androida okazało się porażką już na starcie i dalej nikt tego ciągnął nie będzie. Została garstka osób potrzebujących fizycznej klawiatury. Nawet to widać na tym forum jak mało osób udziela się teraz i w ogóle jest zainteresowanych tym sprzętem. Ostatnim modelem BB był Passport i po nim zgaszono już światło. Reszta to wydmuszki którymi nikt nie zawracał sobie głowy. Nawet Androida 9 nie dostanie "najnowszy BB" ... Szkoda że tak beznadziejnie skończyło się, ale zasłużyli na to swoją ignorancją potrzeb rynku i zniszczeniem potencjału BB10 już na jego starcie przy premierze słabego już wtedy sprzętu.

SNAFU Awatar RBuzz
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Iphone7
    BIS/BES
    MobileVikings
    BlackBerry OS
    12

Domyślnie

Sam bym tego lepiej nie napisał.

Może poza jednym: BlackBerry nigdy nie oferowało super wypasionego sprzętu. To tak jak z apple, gdzie na iphone nie trzeba mieć 6GB RAM żeby przeglądarka hulała jak Zenon na kursie salsy.
    Android tego wręcz wymaga, bo wyścigi marketingowe na długość penisa kręcą się wokół rdzeni, pamięci, benchmarków i innego niepotrzebnego badziewia.

Klawiatura fizyczna jest dla twórców. Do pisania, Większość komunikacji teraz to przerzucanie się emotikonami.

Mnie za każdym razem jak mam napisać cztery lub więcej zdań na iphone po prostu boli dusza, bo pamiętam dokładnie jak składnie i szybko szło to np. na Passporcie.

Rynek składa się głównie z konsumentów treści, więc do klawiatur fizycznych nie ma powrotu.
    Obchodzę to używając webowych wersji komunikatorów, na szczęście żaden półdebil z zarządu nie wpadł jeszcze na to, żeby umieścić dotykowe klawiatury w laptopach
    Historia choroby: 7230>7290>8700>8800>9000>9650>9810(RIP)>9100>9930>9780>MB632>Q10DAC>Passport>ipse>ip7
    Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
    "...bo dzięki Nim jeszcze się tlą resztki honoru mej Ojczyzny..."

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Motion (BBD100-1)
    BIS/BES
    T-Mobile
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Tyran6 Zobacz posta
    Po tym co się dzieje obecnie na rynku w związku ze smartfonami BB można śmiało stwierdzić, że albo KEY2 był ostatnim albo jednym z ostatnich pokazanych na rynku. Jak widać Blackberry radzi sobie coraz gorzej i nawet nie myślą jakoś szczególnie odpowiadać za obecne na rynku modele a TCL woli pokazać coś z logo Alcatel zamiast BB. Nawet nie planują modeli z 5G z logo BB [Żeby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum ]
    Jak dla mnie wejście BB w świat Androida okazało się porażką już na starcie i dalej nikt tego ciągnął nie będzie. Została garstka osób potrzebujących fizycznej klawiatury. Nawet to widać na tym forum jak mało osób udziela się teraz i w ogóle jest zainteresowanych tym sprzętem. Ostatnim modelem BB był Passport i po nim zgaszono już światło. Reszta to wydmuszki którymi nikt nie zawracał sobie głowy. Nawet Androida 9 nie dostanie "najnowszy BB" ... Szkoda że tak beznadziejnie skończyło się, ale zasłużyli na to swoją ignorancją potrzeb rynku i zniszczeniem potencjału BB10 już na jego starcie przy premierze słabego już wtedy sprzętu.
    Potwierdzam,
    Chciałbym się nie zgodzić chociaż z jednym zdaniem z tego, no ale się nie da.

Nawet jak coś wyjdzie jeszcze z BB, nie ma żadnych szans abym kupił.
    TCL całkowicie straciło wiarygodność co do ich "dobrych intencji" co do marki BB.

Key 2 i brak updatu chociaż do jednego już ex androida. Żenada...

Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q10
    BIS/BES
    Orange
    BlackBerry OS
    10.3.3.3216

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez RBuzz Zobacz posta
    Sam bym tego lepiej nie napisał.

Może poza jednym: BlackBerry nigdy nie oferowało super wypasionego sprzętu. To tak jak z apple, gdzie na iphone nie trzeba mieć 6GB RAM żeby przeglądarka hulała jak Zenon na kursie salsy.
    Android tego wręcz wymaga, bo wyścigi marketingowe na długość penisa kręcą się wokół rdzeni, pamięci, benchmarków i innego niepotrzebnego badziewia.
    Ja jestem uparty i od początku premiery BB10 uważam, że pierwsze modele powinny być mocniejsze. Wiem, że mieli opóźnioną premierę ale właśnie przez to taki Z10 pokazany pół roku wcześniej miałby jeszcze sens (chociaż wersja z procesorem TI OMAP była porażką - wycofanie producenta z rynku i gorsze działanie niż na Snapdragonie). W momencie, gdy zaprezentowali Z10 powinien być już Z30 i potem te modele które wycofali. Nie chodzi mi o procesor użyty w Z10 bo był ok ale już nie w tej cenie i reszta typu słaba bateria czy kiepski aparat też były złym rozwiązaniem w tej cenie. Co innego Q10, który miał zaletę w postaci klawiatury.
    A Androidowe BB to dla mnie poroniony pomysł był od początku. Ani przez chwilę nie wywołały u mnie emocji i chęci ich zakupu. Niestety ale BB mnie zainteresowało dlatego, że miało oryginalny system. W świecie Androida nic nie znaczyli i znaczy już nie będą. TCL chyba żałuje, że w to weszło, bo jak widać cichaczem wycofują się z dalszego używania tej marki....

No ale touch bar w Mackbooku jest, więc jakieś przymiarki może kiedyś będą. Lub pisanie głosem... Może to teraz wydawać się dziwne, bo mamy swoje przyzwyczajenia, ale młodzi ludzie ich nie mają i pewnie jakby mieli używać fizycznej klawiatury w smartfonie to uznaliby to za karę. Może tak być kiedyś z komputerami.

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q20
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

Ciekawe rzeczy piszesz... z10 miał kiepski aparat??? Ciekawe... aparat ma kiepski. Ale w chwili pojawienia się w sklepach był na poziomie iphona. Poszukaj na forum jest wątek z fotkami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q10
    BIS/BES
    Orange
    BlackBerry OS
    10.3.3.3216

Domyślnie

Miałem to wiem. Ostrzenie zdjęć trwało wieczność. Dla mnie apart był słaby a jak chciało się szybkie zdjęcie to nie potrafiło się wyostrzyć. Lumie w tej cenie biły go na głowę. iphone wtedy nie miałem to nie wiem.

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    PIN
    2BE8A4D7
    Model BlackBerry
    PASSPORT BLACK
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    10.3.3.2137

Domyślnie

Co tam panowie, kiedy pojawi sie key3 ? albo inny klawiaturowiec?

Wysłane z mojego BBE100-4 przy użyciu Tapatalka

Zaawansowany Awatar Balloon
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    [KEy2]
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    Android

Domyślnie

Mi tam w zupełności wystarcza Key2 😎 idealny telefon, tylko gdzie ten Andrut9 😉

Moderator Awatar topoll
    Ostrzeżenia
    0
    PIN
    -topol-
    Model BlackBerry
    SQW100-4/A5010
    BIS/BES
    BES BIS Play
    BlackBerry OS
    10.3.3.3057

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez brigadiersabari Zobacz posta
    Co tam panowie, kiedy pojawi sie key3 ? albo inny klawiaturowiec?

Wysłane z mojego BBE100-4 przy użyciu Tapatalka
    Na greckie kalendy, najprawdopodobniej.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Zaawansowany
    Ostrzeżenia
    0
    Model BlackBerry
    Q20
    BIS/BES
    BRAK
    BlackBerry OS
    X.X.X.XXXX

Domyślnie

U nas się mówi „na świętego Dygdy” [emoji1787][emoji1787][emoji1787] czyli nigdy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 66 z 66 PierwszyPierwszy ... 1656646566