Proponuję abyśmy podzielili się aplikacjami przydatnymi dla użytkowników telefonów. Temat ma również służyć wymianie informacji odnośnie aplikacji tj. jeśli ktoś poleci jakąś appkę i okaże się, że ktoś zna lepszą to miło byłoby koledze napisać, że korzysta z chusteczkowej i niech zmieni na xyz.

1. Explorer od Speed Software - zwykły, prosty, czytelny eksplorator/menedżer plików na telefonie/karcie sd (dzięki Artorias!)
2. Mxplayer - bo każdy lubi czasami coś obejrzeć z napisami.
3. Moon+reader - Polacy nie gęsi, swój język mają i powinni o niego dbać czytając coś od czasu do czasu!
4. Free Adblocker Browser - przeglądarka internetowa, dzięki której oglądasz w internecie tylko to co Ty chcesz i nie przerzuca Cię na strony trzecie.

Jeśli ktoś z Was korzysta z jakiegoś programu do wiadomości+mejli który jest kompatybilny z BB HUB to prośba o info. Ja póki co działam na skrócie przez BB HUB do Hangouta co jest średnio wygodne, bo wychodząc z niego telefon pokazuje nieodczytaną wiadomość na poziomie BB HUB, pomimo odczytania jej (że już nie wspomnę, że potrafi pokazać biały krzyżyk na czerwonym tle jakby wiadomość nie została dostarczona, a została). Słyszałem o apce Textra. Może ktoś testował i może się podzielić opinią ?